جانشین فرماندهی پلیس راه آذربایجان غربی با فرماندار  سردشت دیدار و‌ در رابطه با مسائل و ‌‌مشکلات حوزه راهنمایی ‌و رانندگی گفتگو کردند.

 

فرماندار سردشت در این دیدار گفت: پراکندگی جمعیتی، توپوگرافی منطقه، صعب العبور بودن جاده هاو غیر استاندارد بودن آنها، طولانی بودن محورهای روستایی و تفاوت فاحش طول مسیر با مسافت زمانی تاثیر زیادی در افزایش فعالیت و سختی کار پلیس راه دارد، این شرایط  می طلبد راهنمایی و رانندگی هم از لحاظ نیروی انسانی و هم از نظر امکانات و‌ماشین آلات تقویت شود.

 

نژاد جهانی افزود: در راستای کاهش مشکلات شهرستان، ما نیز به سهم خود در شورای برنامه ریزی در توزیع اعتبارات بصورت ویژه راههای روستایی را مد نظر قرار دادیم.

 

وی افزود: مشکلاتی از بابت کمبود اعتبارات وجود دارد اما مدیریت سوء منابع نیز در گذر زمان مشکلات را بیشتر کرده است.

 

جهانی با اشاره به مشکلات سردشت خواست تا مسائل این شهرستان به صورت ویژه باحضور مسئولان شهرستانی در دستور کار شورای ترافیک استان ‌قرار گیرد.

 

حسین زاده جانشین فرماندهی پلیس راه آذربایجان غربی نیز  به پاره ای از موضوعات از قبیل برخورد با موتورسواران متخلف، دپوی خاک‌ در مکانهایی که احتمال واژگونی وجود دارد، خط کشی‌جاده های فرعی و‌روستایی، صدور مجوز حفاری در حریم جاده ها با هماهنگی پلیس راه و تایید ایمنی، افزایش تابلوهای راهنمایی و‌رانندگی، رنگ آمیزی سرعت گیرها اشاره کرد و آنها را مورد تاکید قرار داد