در چهارمین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی چند پروژه عمرانی و مشارکتی به بهره برداری رسید 

 

اولین پروژه ای که امروز به بهره برداری رسید پروژه اصلاح،تعریض، پیاده رو سازی، زیرسازی و آسفالت خیابان امام خمینی روستای نلاس بود که مشخصات آن شامل ۱۱۲۵۰مترمربع اصلاح و زیرسازی، ۳۸۰۰ مترمربع بتون پلاک،۱۰۸۰ متر جدول گذاری و ۹۰۰۰ مترمربع آسفالت بااعتبار یک میلیارد تومان است.

 

دومین پروژه جاده دسترسی به چشمه آب معدنی گراوان به طول ۱۵۰۰ متر و عرض ۷ متر بود که امروز  به بهره برداری رسید 

 

چشمه آب معدنی گراوان از جاذبه های بکر گردشگری شهرستان است که در نزدیکی شهر  ربط واقع شده است.

 

مدرسه خیر ساز روستای نیسک آباد سومین پروژه ای بود که  به بهره برداری رسید

 

زمین این مدرسه به مساحت ۵۰۰ مترمربع از سوی خیر مدرسه ساز رحمان پاک سرشت اهدا و ساختمان آن توسط مجمع خیرین مدرسه ساز احداث شده است.

 

آخرین پروژه ای که در چهارمین روز از هفته دولت افتتاح شد پروژه مشارکتی گاوداری شیری در روستای لیلانه بود که با هزینه ۲ میلیارد تومان شامل یک میلیارد و دویست تومان آورده شخصی و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی احداث‌ شده است.

 

 

از دیگر برنامه های معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در سفر به شهرستان سردشت بازدید از پروژه احداث مسیر دو‌م دسترسی سردشت ( کمربندی سردشت ) ‌که با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در حال اجراست و پروژه احداث گاوداری در روستای همران بود.